NÍŽE UVEDENÁ NABÍDKA MOMENTÁLNĚ NENÍ AKTUÁLNÍ. MÁTE-LI ZÁJEM O SLUŽBY V NÍ NABÍZENÉ, KONTAKTUJTE MĚ NA  ADRESE: prochna@centrum.cz, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
DVPP – šance pro paní učitelky
 
Míra Procházka je více než patnáct let každoročně najímán jako lektor po celé republice v rámci DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků). Tím dochází k šíření této kultury k těm, kteří jsou nejperspektivnější – k dětem od předškolního věku až po studenty středních škol. Na tyto  akce se hlásí paní učitelky, pracovníci DDM, DD, družinářky,.... Pro ně je výhodné, že poskytovatel těchto služeb má akreditaci MŠMT a osvědčení, které dostane má velkou váhu. Pro nás je důležité, že s mnoha frekventantkami těchto jednodenních kurzů se Míra nadále setkává a pracuje. Vznikají nové kroužky, paní učitelky ať už samy nebo s dětmi navštěvují následně víkendové semináře. Mimochodem – víkendový seminář pořádaný Šumaváčkem obvykle stojí stejně, jako pětihodinový seminář v rámci DVPP.
V tomto školním roce, stejně jako v letech předchozích se s Mírou můžete setkat ve více než 30 okresech od Děčína po Hodonín, od Karviné po Karlovy Vary.
Pokud jste tedy paní učitelka (či jiný zájemce) o letmé setkání s country tanci, určitě na některý DVPP seminář s Mírou přijeďte! A pokud Vás country tance chytnou u srdíčka, přijeďte i na víkendový seminář.
 
    PS. Pokud si chcete u Vás ve škole uspořádat seminář pro pedagogy, není to problém. Můžete si vybrat, zda chcete půldenní, jednodenní či víkendový.
       PPS. Sledujte "Kalendář akcí" na těchto stránkách, přibližně jednou za 2 - 3 roky pořádáme cyklus víkendových seminářů určených právě pedagogům.