NÍŽE UVEDENÁ NABÍDKA MOMENTÁLNĚ NENÍ AKTUÁLNÍ. MÁTE-LI ZÁJEM O SLUŽBY V NÍ NABÍZENÉ, KONTAKTUJTE MĚ NA  ADRESE: prochna@centrum.cz, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
Jste kulturním pracovníkem ve Vaší obci či městě? Máte ve Vaší firmě na starosti kulturní záležitosti? Jste vedoucí spolku šikovných žen či jiné zájmové skupiny? Pokud byste si chtěli svou aktivitu obohatit a zpestřit víkendovým country tanečním kurzem, mohla by Vám pomoci tato nabídka (klikněte na odkaz):
 
 
A opět je tady nabídka lektorských služeb na prázdniny za letní ceny.
Pořádáte vlastní letní taneční soustředění?
A potřebujete lektora za pár korun? Dejte vědět!
Nabídka platí i pro letní prázdniny roku 2017!
 Před šesti roky jsem přišel s nápadem vyjít vstříc kroužkům či souborům, které pořádají své vlastní soustředění či tábor a nabídnout jim své služby za minimální cenu. Loni i předloni i před třemi roky o mne a moje lektorování byl velký zájem a tak přicházím se stejnou nabídkou i pro nadcházející letní prázdniny. Za téměř stejných podmínek – čím déle budete chtít využívat mé služby, tím levnější (v přepočtu na den) budou. Jestli chcete lektora na tradiční country, skotské tance, square dancing či jiné, ozvěte se.

Ceny jsou takřka dumpingové, v částce je zahrnuto i cestovné a pronájem aparatury!!! 

 A za kolik?

Vždy budu vyžadovat ubytování a stravu pro sebe a partnerku (na spaní stačí to, co ostatním účastníkům), plus uzamykatelnou (nebo pod dozorem) místnost na aparaturu pro chvíle, kdy se jde třeba na výlet. Plus honorář:

U jednodenní výuky:   7.000,- Kč

U dvoudenní výuky:     8.500,- Kč za oba dva dny dohromady

U třídenní výuky:        9.000,- Kč za všechny 3 dny dohromady

U čtyř až šestidenní výuky:    2.500,- Kč za každý den.

U sedmi a vícedenní výuky:     2.250,- Kč za každý den.

Pokud o této nabídce budete uvažovat, dejte mi vědět co nejdřív, protože diář se docela plní.

V praxi obvykle přijedu již večer před akcí (tento den se nepočítá), abychom mohli začít tančit hned po ránu.

Jak moc mě budete využívat, záleží jen na Vás. Klidně můžete mít několik „výkonnostních“ skupin tanečníků, které budete střídat a mohu učit od rána do večera.

Jen na okraj – o prázdninách to dětem myslí nejvíc a nejlépe se učí. Za čtyři dny se při intenzivní výuce dají z úplných začátečníků vycepovat pokročilí. Za týden jsou tanečníci schopni bez problémů zvládnout program Basic.

 
Na setkání v červenci a srpnu se těší
                                                  Míra Procházka
 

Uspořádejte si víkendový seminář podle svých představ!
 
Jste country taneční kroužek či skupina? Máte zájem si uspořádat svůj vlastní taneční seminář a nevíte jak na to? Pokud si najmete naše lektory, rádi Vám poradíme jak na to. V regionech, kde ještě není pořádání country tanečních akcí příliš populární, se můžeme na poprvé na podruhé domluvit na honoráři od osoby, čili nikoli paušálem. To pro Vás, jakožto potenciálního pořadatele, přináší nulové riziko prodělku. Pochopitelně se očekává, že uděláte vše pro to, aby tanečníků přijelo co nejvíce, s propagací Vám rádi pomůžeme (kromě jiného i na našich stránkách).
Můžete také využít společné výuky Míry i Honzy Valenty. Ušetříte na cestovném, obvykle jezdíme jedním autem. V tom případě si můžeme za příplatek přivézt i 4ks linolea o velikosti 6 x 1,5m, aby se ochránila podlaha. Clogging se také můžete učit v podlepených stepkách (kobercovou páskou), podle dohody ji zajistíte Vy nebo my.
Učit můžeme také ve dvou halách (akusticky oddělených) současně.
OSA a Intergram platí pořadatel, tedy Vy.
Ozvučení si vozíme vlastní. S nově pořízenou aparaturou dosahujeme obstojného zvuku i v na první poslech neozvučitelných tělocvičnách.
Pomůžeme Vám vytvořit pestrý program, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům.

 
Potřebujete callera na svou soukromou taneční akci, tábor, soustředění, klubový večer apod.?
 
Kontaktujte nás ! Na podmínkách se vždy individuálně dohodneme.
Nabídka našich lektorských služeb je skutečně široká.
 
Co Vám můžeme nabídnout ?
 
- tradiční country tance
- moderní square dancing
- clogging
- pohybovou průpravu
- skotské tance
- pro zpestření i další tance (např. mexické, řecké, historické)
- taneční teorii (přednášky doplněné o video ukázky - zaměření na vývoj country tanců, taneční směry v country, metodiku výuky, rozbor předtančení ...)