Hudební pořady s Martinem Žákem :

   

Kromě tanečních pořadů pro školy, které naleznete v sekci Taneční výchovné koncerty Vám a kromě lektortských tanečních služeb Vám můžeme nabídnout i hudební programy.

Jsou to pořady jednak pro školy, kde se prostřednictvím vynikajícího muzikanta Martina Žáka děti dozvědí mnoho zajímavého o old time hudbě, poznají řadu netradičních nástrojů a sami si na ně zahrají. Pořady jsou plně nazvučené a osvětlené (osvětení pouze pokud je k dispozici dostatečně silný jistič, alespoň 16 A), scéna je doplněna stylovými kulisami.

Pokud si chcete uspořádat vlastní taneční seminář a chtěli byste jej doplnit o hudební produkci, můžeme Vám zprostředkovat country kapelu Stará almara, která hraje k poslechu i k tanci, případně koncertní vystoupení Martina Žáka.

Jestli máte zájem o příjemný večerní pořad k úsměvu i zamyšlení, můžete si u nás objednat pořad Jak vypřáhnout mezka. Miloň Čepelka, kterého znáte z divadla Járy Cimrmana v vypráví a předčítá příběhy ze života a Martin Žák hraje písně nejen ze starobylé Ameriky. Více o pořadu na www.jakvyprahnoutmezka.martinzak.cz .

 

 

Podrobné informace a materiály k hudebním výchovným koncertům pro školy      

i k vystoupením pro dospělé zasílá na vyžádání pan Procházka.

email: prochna@centrum.cz

 

TOPlist