28. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

20.-22.duben 2018

 

Milí taneční přátelé!

Co se chystá? Tak především menší víkendový seminář country tanců a square dancingu v Jindřichově Hradci v březnu. Navíc spojený se soutěží O pohár paní Perchty.

O týden později větší, opět víkendový seminář cloggingu s Honzou Valentou a country tanců a square dancingu se mnou. A to ve Svratce na Vysočině. A k tomu navíc již 20. ročník soutěže O moravský country pohárek. To to letí...

Akcí roku pochopitelně bude 28. ročník CSDCTS, tentokrát ve Střelicích u Brna. Kromě mne se na soutěži a na seminářích ve čtyřech halách můžete setkat se Silvií "Sliffkou" Schmidtovou, s Ivanem Bartůňkem, Davidem "Medvědem" Dvořákem, Pavlem Lhotským. Program je velmi pestrý, určitě si tance užijete dosyta.

Připravujeme na poslední víkend v květnu zajímavý seminář pro dospělé. Ve Stříbrském mlýně, kousek od Ivančic, v areálu bývalého učiliště, kde Vojta předělal jídelnu na nádherný sál.

A závěr školního roku, přesněji začátek prázdnin bude patřit letnímu soustředění (od 29.6. do 4.7.) v rytmu country tanců v Loučovicích, na ně hned 4.7. naváže výuka Plusu s Medvědem a na ni v pátek naváže 3. ročník Summer Square Dance Party.

Rozhodně však i nadále sledujte sekci „Kalendář akcí“ na těchto webovkách, protože  výčet výše zmiňovaných akcí zdaleka není konečný.

Těším se na setkání s Vámi na tanečním parketu.

 

          Míra Procházka

 

 

             

 

 

 

 
 

TOPlist