29. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

12.-14.duben 2019

 

Milí taneční přátelé!

Co se chystá? Je toho celkem hodně. A došlo také k několika radikálním změnám. Mrzí mě, že svoji činnost ukončil soubor v Lipníku nad Bečvou a tudíž po deseti letech skončil i tamní skvělý seminář. Pokud byste chteli jeho tradici zachovat (byť někde jinde a klidně i v jiném regionu), dejte mi vědět a společně něco podnikneme.

V listopadu nás čeká víkendový seminář cloggingu s Honzou Valentou a country tanců a square dancingu se mnou. A to ve Svratce na Vysočině. A k tomu navíc soutěž O zelený hrozének, kterou jsme tam přesunuli z Břeclavi. O dva týdny později proběhne seminář country tanců ve Střelicích. 

V březnu se můžeme těšit na návštěvu Jindřichova Hradce, opět seminář se mnou.

Akcí roku pochopitelně bude 29. ročník CSDCTS, tentokrát ve Střelicích u Brna. Kromě mne se na soutěži a na seminářích ve čtyřech halách můžete setkat se Silvií "Sliffkou" Schmidtovou, Davidem "Medvědem" Dvořákem, Pavlem Lhotským a především opět po několika letech na této akci - s Jitkou Bonušovou. Program je velmi pestrý, určitě si tance užijete dosyta.

Připravujeme na poslední víkend v květnu zajímavý seminář pro dospělé. Ve Stříbrském mlýně, kousek od Ivančic, v areálu bývalého učiliště, kde Vojta předělal jídelnu na nádherný sál.

A závěr školního roku, přesněji začátek prázdnin bude patřit letnímu soustředění ( v rytmu country tanců v Loučovicích, na něj hned   naváže výuka Plusu s Medvědem a na ni v pátek naváže 4. ročník Summer Square Dance Party.

Rozhodně však i nadále sledujte sekci „Kalendář akcí“ na těchto webovkách, protože  výčet výše zmiňovaných akcí zdaleka není konečný.

Těším se na setkání s Vámi na tanečním parketu.

 

          Míra Procházka

 

 

             

 

 

 

 
 

TOPlist