28. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

20.-22.duben 2018
 
 
 
 
 
Aktuální slovíčka od Míry Procházky

 

Milí taneční přátelé!

Máme tady nový rok, čili jakýsi přelom, který však pro většinu z nás, kteří pracujeme s dětmi a čas měříme spíše na roky školní, zas tak moc neznamená. Snad jen to, že se musíme naučit psát na doklady, dopisy a webovky místo sedmičky na konci data osmičku. Poté, co jsem během prosince navštívil asi 15x nemocnici (naštěstí ne kvůli mým problémům) a 4x veterinární kliniku (člověk by neřekl, kolik zvířátek marodí – ve frontě se běžně čeká 4 – 5 hodin, což třeba třiadvacátého prosince, kdy se mělo užívat si čekání na Ježíška nebylo nic příjemného, zvlášť, když se připočte hodina cesty do Budějovic a hodina zpět), jsem rád, že je tento měsíc za námi, že se konečně vše dostává do normálu a já mám čas na smysluplnou práci.

Dnes jsem dal do kalendáře akcí těchto webovek letáček na seminář ve Svratce – country a square se mnou, clogging s Honzou Valentou a navíc již dvacátý ročník soutěže O moravský country pohárek. Těším se tam. Nejenom proto, že si chci koupit levnou petrolejku (vyrábějí je tam, ale minule měli zavřeno), ale hlavně proto, že Hanka Mičková, která se mnou tuto akci spolupořádá, je nadšená organizátorka, má šikovné děti a skvělé zázemí. Takže pokud se chcete zdokonalit v cloggingu, užít si country tanců a ještě si užít adrenalinu při soutěži, přijeďte druhý březnový víkend (můžeme vám zajistit i autobus ze Žďáru nad Sázavou, pokud byste potřebovali).

Dáváte-li přednost jen tradičním country tancům, přijeďte do Jindřichova Hradce o týden dříve. Tam také bude probíhat soutěž (ale o poznání menší) a to O pohár paní Perchty. A kdo by nechtěl přijít o lekce square dancingu, tak se jich dočká i v Hradci – vždy po 22. hodině. Letáček také najdete v sekci "Kalendář akcí" na těchto webovkách.

Leták na CSDCTS ještě není kompletní - vzhledem k prosincovým "radovánkám", o kterých jsem se zmínil v prvním odstavci, jsem nestihl vykomunikovat s restaurací páteční a sobotní večeře a nedělní oběd (mám zatím domluvený jen sobotní oběd), takže nyní čekám na odpověď a hned potom Vám letáček pošlu. Nicméně předleták se zásadními informacemi máte v "Kalendáři akcí", takž to nejdůležitější víte. Ivan Bartůněk, Silvia "Sliffka" Schmidtová, David "Medvěd" Dvořák, Pavel Lhotský i moje maličkost se na vás moc těšíme! 

 

Následující řádky ještě nějakou dobu na těchto stránkách ponechám, protože jsou pro nás opravdu důležité. Prosím, mrkněte na ně a až si budete kupovat něco přes internet, vzpomeňte si na nás. Díky.

Míra Procházka

(Napsáno 15. prosince, ale stále platné.) Škoda, že jsem Šumaváček do GIVT.CZ přihlásil až teď a ne o měsíc dřív, když jsme všichni pomáhali Ježíškovi pořídit dárky a mnozí právě přes internet. Jenže teprve včera mi volal operátor této firmy s nabídkou. V rámci možností jsem si tuto firmu prolustroval, a jelikož nejevila známky podvodné společnosti, rozhodl jsem se Šumaváček do tohoto portálu přihlásit. Jestli nám chcete nejen před Vánoci, ale i příští rok finančně pomoci a přitom Vás to nebude stát ani korunu, zkuste nakupovat právě přes portál GIVT.CZ. Zastupují mnoho set e-shopů, včetně takových, jako mall.cz, deichmann.cz, levneucebnice.cz a spoustu, spoustu dalších. Nakupování na tomto portálu je velice jednoduché (kdo mě zná, jaký jsem počítačový antitalent, ví, že pokud napíši „velice jednoduché“, je to pravda). Pokud chci nakoupit přes internet, zadám GIVT.CZ, na titulní straně mrknu, jestli můj oblíbený eshop zastupují (jejich abecední seznam najdu v okénku „Nakupuji na“…), v kolonce (či okénku) „Přispívám na“ zadám toho, komu chci přispívat (čili square dance club šumaváček, spolek) a pak už nakupujete na svém oblíbeném eshopu, jak jste zvyklí. Nezaplatíte ani korunu navíc. GIVT.CZ dostává od eshopu provizi za zprostředkování obchodu a o tuto provizi se půl na půl dělí s neziskovkou, kterou chce podpořit.

 

Proto prosím, pokud ještě přes GIVT.CZ nenakupujete pro někoho jiného, zkuste to pro nás. Zkoušel jsem to a skutečně ceny nejsou navýšené.

 

Pokud Vás zajímá, nač příspěvky od této společnosti použijeme, pak vězte, že to bude CSDCTS ve Střelicích.

 

Díky a krásné těšení na Ježíška!

 

         Míra Procházka

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

    

 
 

 

TOPlist