29. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

12.-14.duben 2019
 
 
 
 
Aktuální slovíčka od Míry Procházky

 

 

Nahoře: No není to nádhera? Takhle si od posledního listopadového týdne  užíváme zasněžené přírody.

 

Milí taneční přátelé!

Nový rok je za námi, před námi tříkrálový víkend a pak už to zase začne. Dětem, učitelům, družinářkám a vychovatelkám škola. Ostatním, kteří se vrátí z hor, začnou jejich pravidelné povinnosti. Školníkům už sněhová nadílka pěkně nadělila, těm se před školami pěkně bělá a mají co dělat, aby se nebělalo.

Pro většinu lidí představuje konec roku a příchod nového jakési symbolické ukončení jedné etapy a začátek další. Pro nás, kdo se celý život ať už tak nebo onak  pohybujeme ve školství, to obvykle znamená pouze jakýsi poločas. Letmé ohlédnutí za posledními čtyřmi měsíci a jedeme dál! Zrovna dneska jsem dal do kalendáře akcí na těchto stránkách letáček na akci v Jindřichově Hradci a hlavně na letošní CSDCTS. Čtyři taneční haly na semináře, pět lektorů a porotců, velká soutěž a perfektní servis ze strany místních spolupořadatelů – to vše je předpokladem ke skvěle strávenému víkendu. 

 

Nezapomeňte, že se blíží uzávěrka přihlášek na akci ve Svratce. Soutěž O MORAVSKÝ COUNTRY POHÁREK, semináře cloggingu, country tanců a square dancingu ve dvou halách současně, Jan Valenta a já jakožto lektoři a skvělé zázemí v podání vedoucích Svrateckých bonbónků. Takže určitě se máte na co těšit.

 

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří mi poslali přání k Vánocům či k Novému roku. A popřát vám do té nové epochy či do druhého poločasu hodně zdraví, štěstí a pohody.

 

             Míra Procházka

 

 

. . . . . . . .

 

 

Následující řádky ještě nějakou dobu na těchto stránkách ponechám, protože jsou pro nás opravdu důležité. Prosím, mrkněte na ně a až si budete kupovat něco přes internet, vzpomeňte si na nás. Díky.

Míra Procházka

(Napsáno 15. prosince 2017, ale stále platné.) Škoda, že jsem Šumaváček do GIVT.CZ přihlásil až teď a ne o měsíc dřív, když jsme všichni pomáhali Ježíškovi pořídit dárky a mnozí právě přes internet. Jenže teprve včera mi volal operátor této firmy s nabídkou. V rámci možností jsem si tuto firmu prolustroval, a jelikož nejevila známky podvodné společnosti, rozhodl jsem se Šumaváček do tohoto portálu přihlásit. Jestli nám chcete nejen před Vánoci, ale i příští rok finančně pomoci a přitom Vás to nebude stát ani korunu, zkuste nakupovat právě přes portál GIVT.CZ. Zastupují mnoho set e-shopů, včetně takových, jako mall.cz, deichmann.cz, levneucebnice.cz a spoustu, spoustu dalších. Nakupování na tomto portálu je velice jednoduché (kdo mě zná, jaký jsem počítačový antitalent, ví, že pokud napíši „velice jednoduché“, je to pravda). Pokud chci nakoupit přes internet, zadám GIVT.CZ, na titulní straně mrknu, jestli můj oblíbený eshop zastupují (jejich abecední seznam najdu v okénku „Nakupuji na“…), v kolonce (či okénku) „Přispívám na“ zadám toho, komu chci přispívat (čili square dance club šumaváček, spolek) a pak už nakupujete na svém oblíbeném eshopu, jak jste zvyklí. Nezaplatíte ani korunu navíc. GIVT.CZ dostává od eshopu provizi za zprostředkování obchodu a o tuto provizi se půl na půl dělí s neziskovkou, kterou chce podpořit.

 

Proto prosím, pokud ještě přes GIVT.CZ nenakupujete pro někoho jiného, zkuste to pro nás. Zkoušel jsem to a skutečně ceny nejsou navýšené.

 

Pokud Vás zajímá, nač příspěvky od této společnosti použijeme, pak vězte, že to bude CSDCTS ve Střelicích.

 

Díky a krásné těšení na Ježíška!

 

         Míra Procházka

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 
     

    

 
 

 

TOPlist