28. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

20.-22.duben 2018
 
 
 
 
 
Aktuální slovíčka od Míry Procházky

 

Milí taneční přátelé!

To se nám ta jarní taneční sezóna pěkně rozjela. První dva březnové víkendy jsme protančili. A mám velkou radost, že začalo jezdit mnohem víc tanečníků, než v předchozích dvou letech.

V Jindřichově Hradci jsme s tanečníky ze 4 souborů dováděli při country tancích i square dancingu, užili jsme si i hru, kterou nám připravila Helena s Danou a staršími dětmi.

Potěšila mě odezva, s jakou jste přivítali přesun soutěže „O moravský country pohárek“ do Svratky. Nejen fantastická akustika – byť obrovské – haly, ale především skvělý pořadatelský servis, který nám poskytla Hanka s Monikou a velmi ochotný pan školník, k tomu cloggerské lektorské výkony Honzy Valenty, to vše přispělo k příjemné atmosféře celého víkendu a 20. ročníku výše zmíněné soutěže.

A velkou radost mám i z toho, že se již hlásíte na letní SD v Loučovicích a také na květnové tancování pro dospělé v Ivančicích – Stříbském mlýně. Kdo máte zájem se zúčastnit, dejte vědět co nejdřív, docela se kapacita začala naplňovat.

A nakonec bych chtěl připomenout, že již 22. března je uzávěrka 28. ročníku CSDCTS ve Střelicích. Jen bych chtěl upozornit, že vzhledem k tomu, že v sokolovně přestali pokládat linoleum na ochranu podlahy, musíme zrušit seminář skotského stepu v pátek večer a nahradit ho pohybovou průpravou se Sliffkou. Což je náhrada velmi hodnotná, kdo jste viděli výsledky její trenérské práce, dáte mi jistě zapravdu.

Krásné jarní dny Vám přeje

 

                Míra Procházka

Následující řádky ještě nějakou dobu na těchto stránkách ponechám, protože jsou pro nás opravdu důležité. Prosím, mrkněte na ně a až si budete kupovat něco přes internet, vzpomeňte si na nás. Díky.

Míra Procházka

(Napsáno 15. prosince, ale stále platné.) Škoda, že jsem Šumaváček do GIVT.CZ přihlásil až teď a ne o měsíc dřív, když jsme všichni pomáhali Ježíškovi pořídit dárky a mnozí právě přes internet. Jenže teprve včera mi volal operátor této firmy s nabídkou. V rámci možností jsem si tuto firmu prolustroval, a jelikož nejevila známky podvodné společnosti, rozhodl jsem se Šumaváček do tohoto portálu přihlásit. Jestli nám chcete nejen před Vánoci, ale i příští rok finančně pomoci a přitom Vás to nebude stát ani korunu, zkuste nakupovat právě přes portál GIVT.CZ. Zastupují mnoho set e-shopů, včetně takových, jako mall.cz, deichmann.cz, levneucebnice.cz a spoustu, spoustu dalších. Nakupování na tomto portálu je velice jednoduché (kdo mě zná, jaký jsem počítačový antitalent, ví, že pokud napíši „velice jednoduché“, je to pravda). Pokud chci nakoupit přes internet, zadám GIVT.CZ, na titulní straně mrknu, jestli můj oblíbený eshop zastupují (jejich abecední seznam najdu v okénku „Nakupuji na“…), v kolonce (či okénku) „Přispívám na“ zadám toho, komu chci přispívat (čili square dance club šumaváček, spolek) a pak už nakupujete na svém oblíbeném eshopu, jak jste zvyklí. Nezaplatíte ani korunu navíc. GIVT.CZ dostává od eshopu provizi za zprostředkování obchodu a o tuto provizi se půl na půl dělí s neziskovkou, kterou chce podpořit.

 

Proto prosím, pokud ještě přes GIVT.CZ nenakupujete pro někoho jiného, zkuste to pro nás. Zkoušel jsem to a skutečně ceny nejsou navýšené.

 

Pokud Vás zajímá, nač příspěvky od této společnosti použijeme, pak vězte, že to bude CSDCTS ve Střelicích.

 

Díky a krásné těšení na Ježíška!

 

         Míra Procházka

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

    

 
 

 

TOPlist