29. CSDCTS 

Celostátní setkání dětských country tanečních souborů 

Střelice u Brna 

12.-14.duben 2019
 
 
 
 
Aktuální slovíčka od Míry Procházky

 

Milí taneční přátelé!

Včera byla uzávěrka přihlášek na letošní CSDCTS ve Střelicích. Mám velkou radost, že se řada z Vás přihlásila již do tohoto termínu. Velkou radost mám též z toho, že nás Město Vyšší Brod podpořilo dotací, což značně usnadní pořádání této nejstarší víkendové dětské country taneční akce.

Další radost mám z toho, že se blíží oslavy 30 odtančených let Šumaváčku. Je s tím sice fůra práce, ale věřím, že výsledek bude stát za to. Zatím je domluvena účast moje, Davida Dvořáka a Jana Valenty, další lektoři jsou v jednání. A hvězdným hostem oslav bude Martin Žák, jako na minulých oslavách po pěti letech.

Oslavy budou probíhat 26.-29. září. Hlavní část oslav připadne na sobotu 28. září.

Jste bývalí členové Šumaváčku? Ozvěte se mi na email prochna@centrum.cz, případně na mobil 604 824 110. Pošlu vám podrobné informace.

Máte kontakt na nějaké spolutanečníky, kteří od 26.9.1989 do dnešního dne v Šumaváčku tancovali? Ať jsou to ještě děti nebo už dávno odrostli dětským střevíčkům? Dejte mi o nich prosím vědět, případně ať se mi sami ozvou. Na většinu bývalých členů mi kontakty chybí. Těším se s Vámi na setkání v  září!

Krásné jarní dny Vám přeje

        Míra Procházka

 

 

. . . . . . . .

 

Následující řádky ještě nějakou dobu na těchto stránkách ponechám, protože jsou pro nás opravdu důležité. Prosím, mrkněte na ně a až si budete kupovat něco přes internet, vzpomeňte si na nás. Díky.

Míra Procházka

(Napsáno 15. prosince 2017, ale stále platné.) Škoda, že jsem Šumaváček do GIVT.CZ přihlásil až teď a ne o měsíc dřív, když jsme všichni pomáhali Ježíškovi pořídit dárky a mnozí právě přes internet. Jenže teprve včera mi volal operátor této firmy s nabídkou. V rámci možností jsem si tuto firmu prolustroval, a jelikož nejevila známky podvodné společnosti, rozhodl jsem se Šumaváček do tohoto portálu přihlásit. Jestli nám chcete nejen před Vánoci, ale i příští rok finančně pomoci a přitom Vás to nebude stát ani korunu, zkuste nakupovat právě přes portál GIVT.CZ. Zastupují mnoho set e-shopů, včetně takových, jako mall.cz, deichmann.cz, levneucebnice.cz a spoustu, spoustu dalších. Nakupování na tomto portálu je velice jednoduché (kdo mě zná, jaký jsem počítačový antitalent, ví, že pokud napíši „velice jednoduché“, je to pravda). Pokud chci nakoupit přes internet, zadám GIVT.CZ, na titulní straně mrknu, jestli můj oblíbený eshop zastupují (jejich abecední seznam najdu v okénku „Nakupuji na“…), v kolonce (či okénku) „Přispívám na“ zadám toho, komu chci přispívat (čili square dance club šumaváček, spolek) a pak už nakupujete na svém oblíbeném eshopu, jak jste zvyklí. Nezaplatíte ani korunu navíc. GIVT.CZ dostává od eshopu provizi za zprostředkování obchodu a o tuto provizi se půl na půl dělí s neziskovkou, kterou chce podpořit.

 

Proto prosím, pokud ještě přes GIVT.CZ nenakupujete pro někoho jiného, zkuste to pro nás. Zkoušel jsem to a skutečně ceny nejsou navýšené.

 

Pokud Vás zajímá, nač příspěvky od této společnosti použijeme, pak vězte, že to bude CSDCTS ve Střelicích.

 

Díky a krásné těšení na Ježíška!

 

         Míra Procházka

 

Dole uvidíte fotky z již smazaných "Aktuálních slovíček".

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 
     

    

 
 

 

TOPlist